CidexFur olarak; gayemiz, ürünlerimizde “kalite” ilkesiyle üretim yapmak ve bu kaliteyi en uygun fiyata tüketicinin beğenisine sunabilmektir.
“Bütün bu aşamalardan geçerken markalaşmanın ilk koşulu olan disiplinli ve ilkeli çalışma düşüncesinden hiç vazgeçmeyeceğiz.”

CidexFur olarak;

MİSYONUMUZ

30 Yıldan gelen tecrübe ve birikimimizle çıktığımız, deri sektöründe iddialı bir kadroya sahip markamızın temel aldığı ilke döner sermayeyi artırmak, altyapıyı geliştirmek.

Ülke kalkınmasına katkıda bulunmak için yüksek katma değerli ürünler üretmek ve yerli üretimi artırmaktır.


VİZYONUMUZ

Tüm hedef kitlemizin bizden memnuniyetini sağlamak, tüketici bilincini ve kültürünü artırarak, kaliteli yaşamı insanlara yaşatabilmek, yeni tasarımları sunmak en yeni tasarımı üretmek, tasarım ve kalite merkezi olmak.

Yurt içinde ve yurt dışında bilindik ve aranan bir marka olmak. İnsana ve sisteme yatırım yapmak, tutum ve davranışlarımızla çalışanlarımıza önderlik ederek toplam kaliteye ulaşmaktır.


UMURSUYORUZ


Deri grubu ürünlerimizin üretiminde çevre sağlığı ve sosyal sorumluluklarımızı hiçbir zaman unutmadık. Tüm aşamalarımızda organik, ve ekolojik dengeye katkıda bulunmayı amaç edindik.

Tüm çalışanlarımızın güvenliği ve iş sağlığında mevzuata uygun davranmayı prensip haline getirmiş olup, çalışma sistemlerimizi bu temeller üzerine oturttuk.